September special: 25 % rabat på saunagus

For rigtigt at få luft under saunagus-sæsonen giver vi dig en eksklusiv rabat hele den første efterårsmåned.

Efteråret sniger sig ind på os, og så skal der da noget dejlig selvforkælelse til! Og hvad er mere oplagt end en tur i sauna, der giver ro, dyb afslapning og fornyet energi?

Det er præcis, hvad du kan få på vores saunagus, og i hele september har vi en særlig rabat til dig, så du rigtigt kan komme godt i gang med saunagus-sæsonen. 

Når du booker en saunagus-session hos os, får du 25 % rabat, hvis du bruger rabatkoden 

🍁 GUS25SEP 🍁

Rabatten gælder alle vores åbne saunagus-events i september. 

Ny sauna god til gus

Vi har i løbet af sommeren fået en ny, stor sauna med plads til 18 personer. Det giver os mulighed for at lave endnu bedre gus med mere plads til håndklædesving og hygge. 

Hvordan er saunagus hos Surf Agency?

I løbet af 75 minutter bliver du guidet igennem tre forskellige gus-sessioner af vores dygtige gusmester. Hver session varer cirka otte minutter og byder på 2-3 æteriske olier, der bliver hældt på de glohede saunasten. Med en vifte sender gusmesteren varmen og duftene rundt i rummet, så du virkelig kan mærke varmen arbejde sig gennem kroppen.

Mellem hver session kan du tage en velfortjent pause og køle af – hop i koldtvandskarret, prøv den friske koldbrusespand, eller skyl dig under de udendørs brusere. Det bliver en skøn kombination af varme, kulde og ro til både krop og sind.

Book din næste suanagus her.  

Slap af i vores sauna i Aarhus – saunagus med duft, musik og velvære.
Breath Club og koldtvandskar hos Surf Agency i Aarhus.
da_DK